Kategorie

Czy płacenie przez Internet jest bezpieczne?

Wszystkie transakcje elektroniczne dokonywane w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności PayU.pl. Jest to system umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje za pomocą karty kredytowej oraz przelewów internetowych.

PayU.pl spełnia międzynarodowe standardy i wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard w celu ochrony informacji związanych z transakcjami internetowymi.

Transakcje online są więc nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Więcej informacji o bezpieczeństwie można znaleźć na www.payu.pl.

Polityka bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych

  1. W naszej bazie danych nie przechowujemy żadnych informacji dotyczących dostępu do kont bankowych Klientów lub numerów kart kredytowych - informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków.
  2. Klient podaje swoje dane kontaktowe dobrowolnie - Imię, Nazwisko, numer telefonu, adres e-mail - w celu wymiany informacji pomiędzy naszym sklepem a Klientem.
  3. Zaznaczając odpowiednie pola formularza zakupu lub formularza rejestracyjnego, kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie przez F.P.H. "MIKA" jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia
  4. Tylko za dodatkową zgodą, poprzez zaznaczenie dodatkowego pola formularza, podane przez klienta dane osobowe, będą przetwarzane w celu informowania Klienta o nowych produktach oraz promocjach oferowanych przez sklep internetowy www.czapkimika
  5. Jako administratorzy nie ponosimy odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych osobowych przez Klienta.
  6. Szanujemy Twoją prywatność. Dane osobowe naszych Klientów chronione są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

do góry